Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Waga - Kwiecień 2016

Waga

Paź monet
Wagi w tym miesiącu otworzą się na towarzystwo i zawieranie nowych znajomości. Single nie koniecznie będą miały okazję poznać miłość swojego życia, jednak na pewno nie będą odczuwały samotności na polu uczuć. Pojawi się szansa na poznanie interesującej osoby, do wspólnych wypadów, spędzania samotnych wieczorów we dwoje, długich i owocnych rozmów. Jednak czy nowa znajomość przerodzi się w prawdziwe uczucie to pokażą kolejne miesiące. Dla par z krótkim stażem ta karta zwiastuję dalsze poznawanie się i powolne pojawianie się uczucia. W stałych związkach Wagi mogą spodziewać się równowagi i stabilizacji. Oboje będziecie w tym miesiącu pracować nad poprawą waszych relacji interpersonalnych i emocjonalnych.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Amber

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"