Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Waga - październik 2014

Waga

Osoby samotne ze znaku wagi mogą liczyć na przelotną miłość i konsekwentny seks. Dla Wag w związku: nadchodzi okres melancholii i zadumy . Z tego jednak się wyłonią ideały dotyczące przyszłości związku. Karty pokazują, że te plany się spełnią. Sam związek natomiast w tym czasie czekać będzie przemiana. Przemiana na lepsze. Stanie się dojrzalszy przez co skryte marzenia zaczną się spełniać. Partner też zacznie dostrzegać pewne zmiany. Zmiany na lepsze, które będzie wspierać, aby ten związek był dorosłym związkiem, które naprawdę wiele przeżyje.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"