Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Październik 2015

Rak

Raki zrozumieją w tym miesiącu co jest dla nich tak naprawdę ważne, a raczej kto. Uświadomią sobie, że druga połówka, z którą są jest rzeczywiście tą miłością na całe życie. Ta myśl będzie uskrzydlać i przynosić radość. Na początku miesiąca związek będzie czekać melancholia. Dobrze wam jednak było przez cały ten długi czas i w dalszym ciągu jest. Pod koniec miesiąca renesans namiętnej miłości. No cóż, partnera również najdą w tym czasie wszelakie myśli o przyszłości związku, dojdzie do wniosku, że nie ma on przyszłości. Nie pozwól by tak myślała twoja druga połówka, rozpal w nim ten ogień ponownie a wszystko się ułoży. Osoby samotne będzie czekać stabilny związek, miejcie oczy szeroko otwarte.

 

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"