Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Czerwiec 2016

Rak

Samotne Raki w tym miesiącu będą miały trudno przyciągnąć do siebie miłość. Po raz kolejny skończy się na nieudanych próbach i rozczarowaniach. Wyjątkowo rodzinne Raki, powinny szukać wsparcia i ukojenia w gronie swoich najbliższych przyjaciół, na których zawsze mogą liczyć. Drogi Raku nie zamykaj się w domu, bo nic tak nie poprawia nastroju jak uśmiech drugiego człowieka. Szukaj innych przyjemności; zapisz się na kurs tańca, wyciągnij przyjaciela na rolki albo idźcie wspólnie do kina. Raki pozostające w związkach partnerskich w tym miesiącu powinny skupić się na komunikacji z partnerem. Dla niektórych z was nie będzie to dobry czas na realizację wcześniej założonych planów, niektóre ważne sprawy się przeciągną, nawet do następnego miesiąca.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Noma

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"