Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Rak - październik 2014

Rak

Raki zrozumieją w tym miesiącu co jest dla nich tak naprawdę ważne, a raczej kto. Uświadomią sobie, że druga połówka, z którą są jest rzeczywiście tą miłością na całe życie. Ta myśl będzie uskrzydlać i przynosić radość. Na początku miesiąca związek będzie czekać melancholia. Dobrze wam jednak było przez cały ten długi czas i w dalszym ciągu jest. Pod koniec miesiąca renesans namiętnej miłości. No cóż, partnera również najdą w tym czasie wszelakie myśli o przyszłości związku, dojdzie do wniosku, że nie ma on przyszłości. Nie pozwól by tak myślała twoja druga połówka, rozpal w nim ten ogień ponownie a wszystko się ułoży. Osoby samotne będzie czekać stabilny związek, miejcie oczy szeroko otwarte.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"