Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Kwiecień 2016

Rak

4 miecze
Bardzo emocjonalne Raki w tym miesiącu nie będą odczuwały potrzeby na większe angażowanie się w sprawy miłosne. Single będą potrafiły cieszyć się swoją samotnością i uznają, że samotne też potrafią być szczęśliwe. W stałych związkach należy spodziewać się stagnacji i bezruchu. Niektórzy mogą czuć się osamotnieni i nierozumiani przez partnera. Wielu z Was poczuje potrzebę chwilowego wycofania się od swojej drugiej połówki. Zarówno los będzie wymuszał na Was drogie Raki wycofanie emocjonalne, np. przez konieczność dłuższego wyjazdu; jak i same poczujecie, że lepiej byłoby dla Was trochę zwolnić tempa. Może okazać się, że do tej pory związek był dla Was ciężarem, który w tym miesiącu chcecie z siebie zrzucić. Warto teraz na pewne sprawy uczuciowe spojrzeć nie samymi emocjami, ale i rozsądkiem.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Amber

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"