Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Sierpień 2016

Rak

Raki w tym miesiącu rozkwitną i będą mogły swoją miłością obdarzyć długo wyczekiwanego partnera. To będzie wyjątkowo romantyczny i namiętny miesiąc. Zodiakalne Raki będą mogły spełniać się w tym co kochają najbardziej, czyli zadbać o rodzinę i tradycję, zaopiekować się partnerem, upiększyć wnętrze domu. To będzie dobry miesiąc nie tylko na związki, ale przede wszystkim na umocnienie więzi rodzinnych. Wykorzystaj drogi Raku tą niepowtarzalną okazję i wykaż się skrupulatnością i opiekuńczością. Raki będą miały również okazję odnowić zapomniane kontakty z przeszłości.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Cesaria

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"