Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Baran - Czerwiec 2016

Baran

Dla samotnych Baranów czerwiec zapowiada się dobrym miesiącem. Już dzisiaj możesz zapomnieć o samotnych wieczorach. Jeśli do tej pory nie poznałeś swojej „drugiej połówki”, w czerwcu powinieneś być bardziej otwarty na nowe znajomości niż wcześniej. Będziesz miał nie tylko okazję poznać interesującą dla siebie osobę, ale nawet zakochać się. Dla samotnych Baranów czerwiec będzie miesiącem spontanicznych randek i miłych niespodzianek. Z kolei Barany pozostające w stałych związkach będą narzekać na rutynę, poczucie niespełnienia, a nawet samotność. Należy w tym miesiącu bardziej zadbać o relacje z partnerem i pozwolić sobie na więcej przyjemności. 

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Cesaria

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"