Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Baran - Październik 2015

Baran

Barany w tym miesiącu będąc same w sobie spełnione. Niejako będzie to swoisty narcyzm. Trzeba jednak będzie pogodzić swoją boskość z partnerem. Związek natomiast czeka reinkarnacja. Jedna osoba będzie musiała się nieźle natrudzić, aby wszystko na nowo zapłonęło. Następne karty donoszą, że życie partnera ulegnie zmianie. Będzie musiał się starać i w sumie rywalizować z innymi potencjalnymi połówkami, aby w związku było na nowo szczęśliwie. Single natomiast będą mogły liczyć na gorący i namiętny romans, jednak nie ma szans na stały związek.

 

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"