Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Baran - Sierpień 2016

Baran

Nadchodzi trudny miesiąc dla zodiakalnych Baranów. Osoby samotne, od dawna szukające miłości, powinny uzbroić się w cierpliwość. To jeszcze nie jest czas na miłość. Warto skupić się na sobie, może warto odwiedzić kosmetyczkę lub dawno nie widzianą przyjaciółkę? W stałych relacjach pojawi się trochę przeszkód, blokujących Wasze uczucie. Warto rozmawiać o problemach, bo tylko konstruktywna rozmowa może zmniejszyć napięcie między Wami. Dopilnuj, aby partner nie zamykał się w sobie i nie dystansował się. Wyłącz emocje i na wiele spraw spójrz logicznie, przeanalizuj możliwe alternatywy i znajdź skuteczne rozwiązanie problemu. Przekonasz się, że nie taki diabeł straszny.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Cesaria

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"