Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Czerwiec 2016

Koziorożec

Osoby urodzone w znaku Koziorożca powinny się przygotować na trudny czas. Będzie Ci trudno porozumieć się z partnerem i możesz czuć się przez niego rozumiany. Dopilnuj, aby Wasze napięte relacje nie wywołały trwałego konfliktu. Najlepiej byłoby przeczekać ten trudny miesiąc, przecież czas porażek musi się kiedyś skończyć. Osoby samotne będą odczuwały trudności w kontaktach międzyludzkich. Warto byłoby popracować nad sobą i bardziej otworzyć się na świat. Zwróć uwagę na osoby wokół siebie, bo może się okazać, że osoba którą darzysz głębokim uczuciem, może okazać się niegodna Twojego zaufania. 

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Cesaria

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"