Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Kwiecień 2016

Koziorożec

6 buław
Dla wszystkich Koziorożców miesiąc kwiecień będzie cudownym okresem. Single będą korzystać z każdej nadarzającej się okazji podrywu i flirtu. W kwietniu na brak nudy i samotność nie będziecie narzekać. Nie bójcie się nowych wyzwań na polu uczuć, jakie będą się na Waszej drodze pojawiać. Samotnicy będą mieli okazję poznać swoją drugą połówkę, zakochać się. Nastawcie się optymistycznie na ten miesiąc. W stałych relacjach spodziewajcie się burzy namiętności i gorących przeżyć. Wszystkie dotychczasowe Wasze plany mogą się teraz zrealizować.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Amber

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"