Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Sierpień 2016

Koziorożec

Jeśli do tej pory miałaś wątpliwości co do uczuć partnera, w tym miesiącu udowodni Ci jakie są jego prawdziwe zamiary. Przygotuj się na oczyszczającą rozmowę z ukochanym, bo może Ci wyjawić długo skrywaną tajemnicę. Wykaż się zrozumieniem i pokorą, a dzięki temu Wasze relacje znacznie się poprawią. Single powinni w tym miesiącu być wyjątkowo czujni, gdyż los może na Waszej drodze postawić interesującą osobę. Poznasz kogoś, z kim znajdziesz porozumienie, podobne zainteresowania i oczekiwania od życia. Może się okazać, że na taką osobę właśnie czekałaś.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Cesaria

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"