Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Październik 2015

Koziorożec

Związek czeka czas poświęceń, Koziorożca smutek, a jego partnera porażkę. Przyjdzie rozstanie na dłuższy czas. Jednak nie będzie to nic strasznego. Z całą pewnością zacementuje to i wzmocni związek. Również sprawi to, że zapomni się o wadach i problemach dnia codziennego dotyczące partnerstwa. Wznieci to pożądanie i uczucie miłości. Samotne Koziorożce natomiast czeka miłość od pierwszego wejrzenia lub wyjątkowy związek. Nie należy bać się uśmiechania do nieznajomych. To jest naprawdę miły i serdeczny gest, który sprowadzić może przyszłą drugą połówkę.
 

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"