Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 700 781 763 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny partnerski - Byk - marzec 2014

Byk

W życie miłosnym Byku miesiąc zaczniesz pełen optymizmu, miłości i radości z tego co już do tej pory udało ci się osiągnąć. Możesz podjąć ważne plany dotyczące ciebie i twej rodziny względem finansowym, a teraz będziesz miał mnóstwo okoliczności sprzyjających. Twoje szczęście będzie emanowało z ciebie i spokój będzie gościł cały miesiąc. Jeśli jednak twoja relacja z jakich przyczyn od pewnego czasu nie układa się najlepiej w połowie miesiąca może dojść między wami do konfliktów, nieporozumień i będziesz zastanawiał się czy dalej warto w ten układ inwestować swój czas. Jeśli lubisz związki niezobowiązujące lub mieć dodatkowo kogoś na boku uważaj ponieważ w ostatniej dekadzie miesiąca Mozę to wyjść na jaw. Konsekwencje mogą być dla ciebie trudne do przyjęcia.

Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Agis

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2014 © Free-Pro Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"